Sviečka 7. čakra- SAHASRÁRA

Kód produktu:
Cena s DPH: 6,60€
Cena bez DPH: 5,50€
Množstvo: + -
 
Obľúbený produkt Porovnať produkt

Dostupné možnosti

*

7.čakra

         Fialová sviečka pre 7. čakru  - SAHASRÁRA – korunná čakra.

     Informácie o produkte:

Liečivá kryštalická čakrová sviečka zo 100% palmového vosku. Sviečka neobsahuje žiadne umelé prvky ani potlač, ktoré by mohli mať vedľajšejšie účinky. Vďaka svojim multi-energetickým vlastnostiam ich možno použiť k terapeutickým aj očistným účelom.

Kryštalická čakrová sviečka vyniká veľmi dlhou dobou horenia 60 - 100 hod. (podľa veľkosti sviečky). Dĺžka horenia je závislá nielen na objeme a množstve použitého vosku, ale tiež na prepojenosti energií jednotlivých čakier, ich správnej funkčnosti a optimálnej frekvencii celého energeticko-svetelného systému jednotlivých tiel.
Táto čakrová sviečka vplýva veľmi pozitívne na riešenie problému so 7. čakrou.

 

Siedma čakra, SAHASRÁRA, je najvyššie na našom tele - hore, uprostred, nad temenom našej hlavy. Otvára sa hore.

 

     Vyjadruje napojenie sa na božský princíp, otvorenie sa a realizáciu našej duchovnej podstaty. To, že sa nám energia začína aktivovať v tejto čakre obvykle spoznáte tak, že začínate mať záujem o duchovnú sebarealizáciu, meditujete, rozjímate.  Keď sa táto čakra úplne otvorí, zažívate duchovnú slasť samadhi a ostatné čakry a ich rotácia sa zladí. Nepotrebujete vôbec nič, neľpiete na žiadnych pocitoch, myšlienkach, vedomie ega (ja – “avidya“) je preč a viete, že tvoríte jednotu s okolitým svetom.

 

Farba: FIALOVÁ, BIELA, ZLATÁ

Symbol: LOTOS s tisícimi okvetnými lístkami

Základný princíp: Číre BYTIE

Časti tela: VEĽKÝ MOZOG

Žľaza: Šišinka mozgová (epifýza)

 

     Siedma čakra je sídlom najvyššej dokonalosti v človeku. Trblieta sa všetkými farbami dúhy, prevládajúca farba je však fialová.

Siedma čakra je prameňom a východiskovým bodom pre prejavy energií všetkých ostatných čakier. Cesta k rozvoju najvyššej čakry označuje fialové žiarenie. Fialová je farbou meditácie a odovzdanosti.

     Zatiaľ, čo na aktivovanie predchádzajúcich šiestich centier energie sme mohli sami konkrétne pôsobiť, u siedmej čakry sa môžeme len otvoriť a stať sa „nádobou“. Rozvíjaním siedmej čakry sa uvoľní tiež posledná blokáda v ostatných čakrách a ich energie začínajú kmitať na najvyšších, pre ne možných, frekvenciách.

     Hneď, ako je korunná čakra dokonale prebudená, je jej úloha, prijímať kozmické energie, ukončená. Sama tak vyžaruje energie. Jej „kvet“ sa vykľuje von a vytvorí korunu čistého svetla nad hlavou.