O spoločnosti

 

Firma Ing. Andrea Hahnová - BERTI pôsobí v oblasti výroby a predaja darčekových a dekoračných predmetov od roku 1997.

VEĽKOOBCHOD

Tovar distribuujeme veľkoobchodne prostredníctvom kuriérskej spoločnosti DPD. Osobný odber tovaru je možný v Bratislave Dúbravke. Pre našich zákazníkov z radov reklamných agentúr, pre firemných klientov a zamestnancov pripravujeme špeciálne darčekové balíčky a kazety zohľadňujúce charakter udalosti, pri ktorej budú darčekové predmety odovzdávané. V prípade, že máte záujem o určitý produkt, ponúkneme Vám možné farebné varianty, návrhy balenia a zdobenia.

MALOOBCHOD

Ak Vás naša ponuka zaujala a máte záujem o menšie množstvo výrobkov, je Vám k dispozícii náš internetový obchod za výhodné maloobchodné ceny.

SORTIMENT

Základný výrobný sortiment tvoria najmä akustické nástroje - zvonkohry Koshi, Zaphir, hracie nástroje Sansula, Kalimba. Medzi ďalšie produkty patria: éterické oleje a aromalampy, bambusové poháre, ekologické fľaše EQUA, kabelky a nákupné tašky Reisenthel a LOQI.

Darčekový sortiment ďalej tvoria: darčekové kazety so sviečkami, darčekové koše, čajové súpravy, čajové šálky, čajové dózy, čaj, káva, dózy obsahujúce pečivo a medovníky, košíčky so sušeným ovocím, med, medovina, vianočné dekorácie, ručne vyrábané papierové blahoželania a oznámenia, ekologické tašky, ekologické fľaše, aranžérsky materiál, košíky, lampáše, dekoračné bábiky, svietniky, hodiny a množstvo ďalších dekorácii a darčekov.

NAŠE CIELE

Našou prioritou je včasné vybavenie objednávok a prispôsobenie sa požiadavkám našich klientov. Pri výrobe produktov kladieme dôraz na ich estetickú hodnotu – aby predstavovali elegantný darček, ktorý si nájde miesto v interiéri Vašej domácnosti, či pracoviska.