Obchodné a dodacie podmienky

OBCHODNÉ A DODACIE PODMIENKY

MALOOBCHOD

Internetový maloobchod je určený pre individuálne nákupy konečného spotrebiteľa. Tiež tu môžu nakupovať firmy, ktoré majú menšie objednávky a nespĺňajú množstevnú podmienku pre nákup na veľkoobchode. Naša firma je výrobcom veľkej časti ponúkaného sortimentu a preto ponúkame našim zákazníkom výhodné ceny v porovnaní s nákupmi v maloobchodných kamenných prevádzkach. Uvedené ceny sú vrátane DPH (sme platcovia DPH).

 

SPÔSOB DODANIA

 

Platba vopred na bankový účet

EUR

Platba dobierkou

EUR

Kuriér

4.80 5.88

Slovenská pošta

5.10 6.18

Osobný odber

0 0

 

Uvedené ceny dopravy sú vrátane DPH.

Osobný odber: tovar je možné vyzdvihnúť si osobne v Bratislave (Ing. Andrea Hahnová - BERTI+, Pod záhradami 62, 841 02, Bratislava Dúbravka), po telefonickej dohode na čísle 0905 328 335 alebo dohode e-mailom, obvykle v čase od 8,30 - 15,30 hod v pracovné dni. 

Dobierka: V prípade, že si zákazník nevyzdvihne zásielku zaslanú dobierkou, je povinný uhradiť náklady, ktoré vzniknú predávajúcemu vo výške 2 násobného poštovného (poštovné a spätné poštovné).

 

PLATOBNÉ PODMIENKY

Dobierka - tovar je zaplatený pri prevzatí kuriérovi alebo na pošte

Bankový prevod

Hotovosť - pri osobnom odbere

 

DODACIA LEHOTA

Prijatie Vašej objednávky potvrdíme zaslaním e-mailu – akceptácie. Výrobky, ktoré máme na sklade, expedujeme v rozpätí 1-10 pracovných dní od akceptácie alebo v prípade platby na účet od pripísania platby na náš účet. Ak potrebujete tovar obdržať skôr, prosím informujte nás. Našou snahou bude vyhovieť Vášmu termínu.

V prípade, že dodaciu lehotu nemôžeme dodržať, oznámime Vám to e-mailom alebo telefonicky. Zároveň Vás budeme informovať, kedy najbližšie predpokladáme prijatie chýbajúceho tovaru na sklad.

 

VEĽKOOBCHOD

Nákup za veľkoobchodné ceny môžu realizovať firmy, spĺňajúce podmienku minimálneho nákupu v hodnote 100,- EUR + DPH. Veľkoobchodné ceny sú uvedené bez DPH a zobrazia sa po zaregistrovaní firmy. Firmy ktoré majú záujem o nákup v nižšej hodnote môžu nakupovať na internetovom maloobchode.
 

 

Platba vopred na bankový účet

EUR

Platba dobierkou

EUR

Kuriér

4.00 bez DPH 4.90 bez DPH

Osobný odber

0.00 0.00


Doprava kuriérom: 4.00 EUR bez DPH. Uvedená cena dopravy platí, v príde že bude možné objednaný tovar zabaliť do 1 väčšieho zberného balíku. V prípade, že hmotnostné, rozmerové alebo manipulačné okolnosti neumožňujú zabaliť zásielku ako 1 zberný balík, doprava bude účtovaná podľa počtu ďalších vytvorených balíkov. Tovar sa snažíme baliť tak, aby sa cena dopravy minimalizovala.  

Pri predaji tovaru firmám platí 12 mesačná záručná doba. SPÔSOB DODANIA

Osobný odber  - Bratislava (Dúbravka), Pod záhradami 62, 841 02 

Kuriér 


PLATOBNÉ PODMIENKY

Hotovosť - pri osobnom odbere

Bankový prevod

Dobierka - tovar je zaplatený pri prevzatí kuriérovi

ZAHRANIČIE

Do Českej Republiky tovar odosielame maloobchodne (individuálne nákupy) a veľkoobchodne (pre firmy). Uvedené ceny dopravy sú vrátane DPH:

 

 

Platba vopred na bankový účet

EUR

Platba dobierkou

EUR

Kuriér

15 17