Sviečka 4. čakra- ANAHÁTA

Kód produktu:
Cena s DPH: 6,60€
Cena bez DPH: 5,50€
Množstvo: + -
 
Obľúbený produkt Porovnať produkt

Dostupné možnosti

*

4.čakra

       Zelená sviečka pre 4. čakru ANAHÁTA – srdcová čakra.

     Informácie o produkte:

Liečivá kryštalická čakrová sviečka zo 100% palmového vosku. Sviečka neobsahuje žiadne umelé prvky ani potlač, ktoré by mohli mať vedľajšejšie účinky. Vďaka svojim multi-energetickým vlastnostiam ich možno použiť k terapeutickým aj očistným účelom.

Kryštalická čakrová sviečka vyniká veľmi dlhou dobou horenia 60 - 100 hod. (podľa veľkosti sviečky). Dĺžka horenia je závislá nielen na objeme a množstve použitého vosku, ale tiež na prepojenosti energií jednotlivých čakier, ich správnej funkčnosti a optimálnej frekvencii celého energeticko-svetelného systému jednotlivých tiel.
Táto čakrová sviečka vplýva veľmi pozitívne na riešenie problému s 4. čakrou.

 

4. čakra, AHAHÁTA, sa nachádza v oblasti hrudníka, v hrudnom koši medzi prsiami, medzi chrbticou a oblasťou srdca. Ovplyvňuje hrudník, pľúca, krv, krvný obeh.

 

Vyjadruje: bezpodmienečnú lásku a schopnosť súcitu, odpustenia. Musíte mať v srdci odvahu odpustiť tým, ktorí vám ublížili, aby ste mohli s otvoreným srdcom vykročiť dopredu. Táto čakra je míľnikom medzi čakrami “nižšej” úrovne a tými “vyššími”. Ale pozor zase - bez spodných vyššie zákonite nemôžu fungovať.

     Pokiaľ je táto čakra harmonická a očistená od všetkého falošného ega, ste centrom lásky a viete uzmierovať okolie. Nehanbíte sa za svoje city, a preto viete prejavovať lásku aj ostatným. Viete odpúšťať a vždy veríte v nápravu. Pokiaľ sa to však zvrtne, a čakra vysiela viac energie než prijíma, príde k slovu ego a vy máte potrebu vlastniť, ovládať druhých.

 

Farba: ZELENÁ, tiež aj RUžOVÁ a ZLATÁ

Element: vZDUCH

Zmysel: HMAT

Symbol: LOTOS s dvanástimi okvetnými lístkami

Základný princíp: odovzdanosť

Časti tela: srdce, horná časť chrbta s hrudníkom  a hrudnou dutinou, spodná časť pľúc, krv a krvný obeh, koža.

Žľaza: Brzlík (týmus). (Brzlík reguluje rast a riadi lymfatický systém. Povzbudzuje a posilňuje imunitný systém.)

 

     Srdcová čakra vytvára stred systému čakier. Jej symbolom je šesťuholník, ktorý veľmi názorne ukazuje, ako sa navzájom prenikajú energie troch horných a troch spodných čakier.

 

     Úloha srdcovej čakry je zjednocovanie skrze LÁSKU.

     Každá túžba po vrúcnom kontakte, po splynutí, harmónii a láske sa prejavuje prostredníctvom srdcovej čakry. Srdcová čakra je centrom, ktorého sila vyžaruje veľmi silno. Srdcová čakra je často nazývaná BRÁNOU DO DUŠE, pretože nie je len sídlom najhlbších a najživotnejších pocitov lásky, ale ňou sa môžeme spojiť tiež s univerzálnou časťou našej duše,

božskou iskrou v nás.