Sviečka 3. čakra- MANIPURA

Kód produktu:
Cena s DPH: 6,60€
Cena bez DPH: 5,50€
Množstvo: + -
 
Obľúbený produkt Porovnať produkt

Dostupné možnosti

*

3.čakra

      Žltá sviečka pre 3. čakru Manipura –  čakra Solar plexu.

     Informácie o produkte:

Liečivá kryštalická čakrová sviečka zo 100% palmového vosku. Sviečka neobsahuje žiadne umelé prvky ani potlač, ktoré by mohli mať vedľajšejšie účinky. Vďaka svojim multi-energetickým vlastnostiam ich možno použiť k terapeutickým aj očistným účelom.

Kryštalická čakrová sviečka vyniká veľmi dlhou dobou horenia 60 - 100 hod. (podľa veľkosti sviečky). Dĺžka horenia je závislá nielen na objeme a množstve použitého vosku, ale tiež na prepojenosti energií jednotlivých čakier, ich správnej funkčnosti a optimálnej frekvencii celého energeticko-svetelného systému jednotlivých tiel.
Táto čakrová sviečka vplýva veľmi pozitívne na riešenie problému s 3. čakrou.

 

3.čakra sa nachádza za pupkom, v oblasti solar plexu. 

     Je spojená so schopnosťou vytýčenia cieľa a jeho dosiahnutia, silou, energiou, snahe pomôcť a zdravím. Pri slabej tretej čakre človek pociťuje hnev, príkorie, žiarlivosť, depresie a choroby, nevidí ani ciele ani skutočnú podstatu vecí. Takíto ľudia môžu byť chamtiví a neľútostní vo vzťahu k druhým. Fungovanie tejto čakry je najdôležitejšie vo vzťahoch s okolím. Pri vyváženej funkcii tretej čakry je človek plný energie, sily a dosahuje svoje ciele.Táto čakra je blokovaná hanbou.

 

Farba: ŽLTÁ až ZLATOŽLTÁ

Element: OHEŇ

Zmysel: ZRAK

Symbol: LOTOS s desiatimimi okvetnými lístkami

Základný princíp: Utváranie vbytia

Časti tela: spodná časť chrbta, brušná dutina, tráviaci systém, žalúdok, pečeň, slezina, žlčník, vegetatívny nervový systém.

Žľaza: Slinivka brušná (pečeň)

 

Oheň znamená svetlo, teplo, energiu, aktivitu a v duševnej rovine tiež očistenie.

 

Čakra solar – plexu je tiež v priamom spojení s astrálnym vibračným poľom, nazývaným tiež POLE PRIANÍ alebo ŽIADOSTÍ, ktoré je nositeľom naších emócií.

     Kladný postoj k životu a zmysluplná integrácia pocitov, prianí i naších životných skúseností vedú k tomu, že sa tretia čakra uvoľní a otvorí, čím sa svetlo v nás zosilňuje  a presvetľuje náš život a celý náš svet.

     Keď je naša tretia čakra otvorená, cítime sa sviežo, radostne a vnútorne naplnení. Touto čakrou vnímame tiež priamo vibrácie ostatných ľudí a odpovedajúcim spôsobom na nich reagujeme.