Mykózy a Kvasinky

Kód produktu:
Cena s DPH: 34,00€
Cena bez DPH: 28,33€
Množstvo: + -
 
Obľúbený produkt Porovnať produkt

Combo Pack Mykózy a Kvasinky

Produkty obsiahnuté v tomto Combo packu používa ajurvédska medicína na podporu pri liečbe vaginálnych mykóz a kvasiniek. 

 

Combo pack Mykózy a Kvasinky obsahuje:*

  • Female Health Support - Táto kombinácia obsahuje 3 ajurvédske byliny, ktoré celkovo podporujú ženské zdravie a sú účinné pri ženských problémoch. Ashoka pomáha harmonizovať menštruáciu a používa sa pri opuchoch a bolesti, podporuje tvorbu estrogénov. Lodhra je užitočná pri bielom výtoku a celkovo podporuje zdravie tkanív maternice. Shatavari celkovo podporuje imunitný systém a reprodukčný systém, podporuje tvorbu progesterónu. 

    Neem - Neem je významná rastlina s fungicídnymi, antibakteriálnymi, antidiabetickými, sedatívnymi a antihelmintickými účinkami (pôsobí proti črevným parazitom). Neem priaznivo ovplyvňuje obranyschopnosť organizmu pred vírusmi, baktériami a plesňami. V Indii sa používa ako prírodné antibiotikum.

 

2 x 100% prírodné kapsuly, plnené 100% prírodným vysoko účinným extraktom. Kapsuly nie sú plnené obyčajným práškom z rastlín. Obsahujú násobne účinnejšiu formu - štandardizovaný extrakt. Viac o účinkoch štandardizovaných extraktov si prečítajte tu.

Produkty sú bez akýchkoľvek konzervantov, aditív a plnív.

 

Dávkovanie a doba užívania ajurvédskych bylín pri vaginálnych mykózach a kvasinkách:

Pre čo najrýchlejšie výsledky odporúčame užívať všetky byliny v dávkovaní 2x2 kapsuly denne. Kapsuly užívajte naraz.

Po cca 1 mesiac užívania za predpokladu, že dodržíte odporúčania ohľadom stravy, by ste mali vidieť prvé výsledky.