Khadi rastlinná farba na vlasy Čisté Indigo

Kód produktu: 11
Cena s DPH: 10,90€
Cena bez DPH: 9,08€
Množstvo: + -
 
Obľúbený produkt Porovnať produkt

Sila čistého indiga - nechajte sa fascinovať modravou hrou svetla vo svojich vlasoch. Khadi rastlinná farba na vlasy Čisté indigo farbí vlasy hlbokým chladným čiernym odtieňom, s indigovo modrými odleskami. Výsledný tón závisí od východiskovej farby Vašich vlasov, ako aj od zvolenej doby pôsobenia. Spolu s farbou dáva zároveň výrazný lesk, bohatý objem a intenzívnu starostlivosť v jednom kroku! Tento veľmi tmavý odtieň odporúčame aplikovať na priamo iba ak sú Vaše vlasy tmavé.

Máte šedivé alebo svetlé vlasy? V tom prípade zvoľte dvojkrokovú metódu farbenia a pred aplikáciou tohto tmavého odtieňa predfarbite svoje vlasy odtieňom. Táto predpigmentácia zaistí optimálny tmavý výsledok finálneho odtieňa. 

Tak ako všetky rastlinné farby na vlasy Khadi, je aj tento odtieň 100% prírodný, vegan a je nositeľom certifikácie BDIH - Kontrolovaná prírodná kozmetika. Je teda bez akýchkoľvek syntetických farbiacich zložiek, zvýrazňovačov farieb či kovových solí. A samozrejme bez amoniaku a peroxidov. Má vynikajúcu kryciu schopnosť, vrátane šedivých vlasov. Indigo - rastlina Indigofera tinctoria - jediná ingrediencia tohto odtieňa, zaisťuje sýtu, prirodzene žiarivú farbu a zároveň intenzívnu starostlivosť.

Doba pôsobenia je 30 - 120 minút. Čím dlhšia je zvolená doba pôsobenia, tým intenzívnejší a tmavší je výsledok. Tento odtieň sa zalieva vodou s teplotou 50°C.  Jednotlivé Khadi odtiene môžete medzi sebou miešať a vytvárať si svoje vlastné farebné nuansy.

Rastlinné pigmenty čisto prírodných farieb na vlasy Khadi obklopia každučký vlas. Budete vnímať a vidieť, ako sú Vaše vlasy silnejšie a predchnuté zdravým leskom. Pre prirodzene krásny a markantne pestovaný vzhľad vlasov.

Preferujete vytvárať si svoje individuálne farbiace zmesi? Odtieň Čisté indigo je ideálnym prídavkom do ostatných odtieňov rastlinných farieb na vlasy Khadi, keď chcete získať tmavší farebný výsledok.

Rastlinné farby na vlasy Khadi v sebe spájajú znalosti ajurvédskej medicíny a najnovšie kozmetické technológie. Naše produkty vyrábame v najvyššej kvalite podľa nemeckých štandardov. Výsledkom je vysoko účinná a zároveň citlivá prírodná kozmetika s cenným zložením, ktorej účinky pocítite sami. Naše farby na vlasy neobsahujú syntetické farbiace, aromatické ani konzervačné látky, zvýrazňovače farieb, peroxidy, amoniak ani iné chemické ingrediencie. Farbia, chránia a posilňujú Vaše vlasy a ošetrujú pokožku hlavy čisto prírodnou cestou. Prečo sme si tým takí istí? Pretože ich pre Vás nechávame pravidelne testovať v nezávislých a kvalifikovaných laboratóriách. Rastlinné farby na vlasy Khadi sú certifikované nemeckým spolkovým zväzom priemyselných a obchodných podnikov (BDIH) podľa medzinárodného štandardu COSMOS AISBL a sú nositeľmi renomovanej certifikácie BDIH - Kontrolovaná prírodná kozmetika.

Obsah: 100 g
 

Zloženie (INCI): Indigofera Tinctoria (indigo) Leaf Powder