Calm Easy Planet Ayurveda ajurvéda kapsule

Kód produktu:
Cena s DPH: 19,90€
Cena bez DPH: 16,58€
Množstvo: + -
 
Obľúbený produkt Porovnať produkt

Calm Easy je ajurvédsky prostriedok obsahujúci 3 účinné extrakty bylín pre upokojenie mysle a navodenie príjemnej vnútornej rovnováhy. Brahmi, Ashwagandha a Valeriána majú pozitívny vplyv na celú nervovú sústavu, pôsobia upokojujúco a dodávajú telu stratenú energiu. Calm Easy je vhodný aj pre kľudný a ničím nerušený spánok.

CALM EASY A ÚČINKY

Osoby bez zdravotných problémov sa po používaní produktu Calm easy cítia lepšie a po jeho dlhodobom užívaní pocítili aj mnoho ďalších pozitív.

  • Brahmi pomáha telu lepšie zvládať stres. Upokojuje tkanivá v mozgu a celý nervový systém. Navodzuje jasnejšie myslenie, pocit pokoja a spokojnosti. Je unikátnym prostriedkom pre poskytnutie novej energie a mentálnej sily.
  • Ashwagandha sa považuje za prírodné nervové tonikum. Upokojuje myseľ, znižuje nervozitu a prináša vnútorný pokoj. Potláča fyzickú slabosť a zvyšuje výkonnosť svalov. Posilňuje a osviežuje celé telo.
  • Valeriána má mnoho účinkov, no najznámejšími sú práve jej upokojujúce účinky. Pomáha vyrovnať sa so stresom a navodzuje pocit eufórie.

Zloženie

Obsah 1 kapsuly je 500 mg štandardizovaného extraktu: 300 mg štandardizovaného extraktu v pomere 8:1 z listov rastliny Bacopa monnieri (Brahmi), 100 mg štandardizovaného extraktu v pomere 10:1 z koreňa rastliny Withania somnifera Dunal, známej ako indický ženšen (Ashwagandha), 100 mg štandardizovaného extraktu v pomere 6:1 z podzemku rastliny valeriana wallichi (Tagar).

Dávkovanie

Užívajte 1 až 2 kapsuly 2 - krát denne.

Krajina pôvodu: India

Upozornenie!

Jedná sa o čisto prírodný produkt bez akýchkoľvek chemikálií, aditív či lacných plnív. Pre lepší účinok odporúčame dodržať medzi jedlom a ajurvédskymi produktami prestávku aspoň pol hodinu, ideálne hodinu.