Khadi Telový olej Shakti Shape Spicy Cell-Lite

Kód produktu: 181
Cena s DPH: 16,90€
Cena bez DPH: 14,08€
Množstvo: + -
 
Obľúbený produkt Porovnať produkt

POPIS PRODUKTU

Tento telový olej skutočne zahreje telo a vyhlási vojnu proti celulitíde energizujúcou zmesou rôznych bylín a korenín. Tu treba spomenúť predovšetkým korenie, pippali a zázvor, ktoré rozpália organizmus a stimulujú krvný obeh. Klinček a kurkuma zosilňujú tento účinok a zároveň majú vlastnosti upokojujúce pokožku. Vynikajúce zloženie telového oleja je zakončené čistiacimi účinkami cyperus rotundus a hrejivou škoricou. Olej je nielen skutočným posilňovačom pokožky, ale svojím zložením éterických olejov stimuluje myseľ a posilňuje vôľu.

Tajomstvo účinku telového oleja spočíva v khadi Spicy Cell-lite elixíre, ktorý sa vyrába tradičným ajurvédskym spôsobom. Ručne zbierané bylinky a koreniny sa šetrne varia na ohni, kým nevznikne hustý, vysoko koncentrovaný elixír pozostávajúci z vyššie spomenutých bylín a korenín, ktorý spája ich celú účinnosť.

Aplikácia

  • Khadi aplikačný rituál: na vnútornej strane obalu je QR kód, ktorý vás prevedie aplikačným rituálom Spicy Cell-lite: upokojujúca meditatívna masáž na aktiváciu pupočnej čakry. Pre viac ľahkosti a oslobodenia!
  • Občasné použitie: aplikujte 1-2 dávky oleja do rúk a masírujte do pokožky krúživými pohybmi. Olej sa rýchlo vstrebáva!
  • Tip: používajte telové oleje Spicy Cell-lite a Triphala Tritox v kombinácii ako silné duo!

Upozornenia

  • Khadi Spicy Cell-Lite je vysokoúčinný elixírový olej, ktorý by sa mal používať iba na tie časti tela, kde by mal špecificky rozvíjať svoj účinok. Olej používajte vždy s mierou a nenanášajte ho na tvár, hrudník alebo sliznice.
  • Nepoužívajte počas tehotenstva!
 
Objem: 50 ml