Sviečka 5. čakra- VIŠUDDHI

Kód produktu:
Cena s DPH: 6,60€
Cena bez DPH: 5,50€
Množstvo: + -
 
Obľúbený produkt Porovnať produkt

Dostupné možnosti

*

5.čakra

       Svetlo modrá sviečka pre 5. čakru  - VIŠUDDHI – krčná čakra.

     Informácie o produkte:

Liečivá kryštalická čakrová sviečka zo 100% palmového vosku. Sviečka neobsahuje žiadne umelé prvky ani potlač, ktoré by mohli mať vedľajšejšie účinky. Vďaka svojim multi-energetickým vlastnostiam ich možno použiť k terapeutickým aj očistným účelom.

Kryštalická čakrová sviečka vyniká veľmi dlhou dobou horenia 60 - 100 hod. (podľa veľkosti sviečky). Dĺžka horenia je závislá nielen na objeme a množstve použitého vosku, ale tiež na prepojenosti energií jednotlivých čakier, ich správnej funkčnosti a optimálnej frekvencii celého energeticko-svetelného systému jednotlivých tiel.
Táto čakrová sviečka vplýva veľmi pozitívne na riešenie problému s 5. čakrou.

 

Piata čakra, VIŠUDHI, je medzi krčnou jamkou a ohryzkom. Je spojená s krčnou chrbticou a otvára sa smerom dopredu.

 

     Piata čakra vyjadruje schopnosť priamej komunikácie. Pretože poznáte sami seba, ste si vedomí, že ste božským stvorením – duchovnou bytosťou, poznáte svoju náturu, pocity, zažívate pravú duchovnú lásku. Vaše slová majú veľkú moc. Viete pravdivo vyjadriť svoje emócie a svoje myšlienky, je to most medzi myšlienkami a pocitmi.

     Pokiaľ nepracuje čakra dostatočne, ste zakríknutí, neviete artikulovať svoje myšlienky a pocity. Možno sa uzatvárate príliš dovnútra (preto je dobre napr. písať si denník), často sa uchyľujete ku klamstvu, možno aj koktáte. Keď je v nej príliš energie, ste hlasití, ale vaše slová sú prázdne a nikoho nezajímajú, takže ľudia vravia cez vás. Začnite sa mať skutočne radi, neklamte sami seba, aby ste si vnútornú pravdu “pretvorili”. Nebude to fungovať, a nie len že tomu neuveria ostatní, ale ani vy sami.

 

Farba: SVETLOMODRÁ, STRIEBORNÁ, ZELENKAVOMODRÁ

Element: ÉTER

Zmysel: SLUCH

Symbol: LOTOS so šestnástimi okvetnými lístkami

Základný princíp: Rezonancia s BYTÍM

Časti tela: oblasť krku (šije), záhlavia a spodnej čeľuste, uši, ústroj hlasu, hrtan, horná časť pľúc, priedušky, hltan, paže

Žľaza: ŠTÍTNA ŽĽAZA

 

     V krčnej čakre sa nachádza centrum ľudských vyjadrovacích schopností, komunikácie a inšpirácie. Slúži ako most medzi naším myslením a cítením, medzi našimi impulzami a reakciami na ne.

     Cez krčnú čakru vyjadrujeme všetko, čo v nás žije – náš smiech, plač, naše pocity radosti a lásky, rovnako ako strachu

a hnevu, naše úmysly, priania, myšlienky a názory a naše vnímanie vnútorného sveta.

     Cez piatu čakru dostávame predovšetkým schopnosť sebareflexie. Najhlbšie poznanie nám bude umožnené iba vtedy, keď budeme otvorení ako nekonečný priestor, ako šíre nebo, ktorého svetlomodrá farba ja farbou krčnej čakry, keď stíchneme a budeme počúvať VNÚTRO i NAVONOK.

 

     V piatej čakre nájdeme svoj individuálny výraz dokonalosti na všetkých úrovniach.