Maharishi Ayurdent® olej na udržiavanie zdravia ústnej dutiny 50 ml

Kód produktu:
Cena s DPH: 10,90€
Cena bez DPH: 9,08€
Množstvo: + -
 
Obľúbený produkt Porovnať produkt

Maharishi Ayurdent olej na udržiavanie zdravia ústnej dutiny 50 ml

Maharishi Ayurdent® je ajurvédsky olej na starostlivosť a udržiavanie zdravia ústnej dutiny. Olej na starostlivosť o ďasná je vyrobený tradičným spôsobom a je vedecky testovaný. Pôsobí proti zápalu ďasien a zápachu z úst.

Ayurdent® Gum Care Oil bol vyvinutý renomovanými odborníkmi na ajurvédu Maharishi na základe autentických ajurvédskych receptúr – a ako všetky produkty Maharishi v najvyššej ajurvédskej kvalite Maharishi. 

Základný olej je najkvalitnejší vyzretý sezamový olej v bio kvalite. Vynikajúce, autentické zloženie 21 cenných prírodných bylín, ovocia, kvetov, koreňov, kôry, semien a najčistejších esenciálnych olejov robí z Ayurdent® Gum Care Oil vzácny poklad.

 VLASTNOSTI A ZLOŽENIE

  • Zloženie: Sesamum indicum*, Acacia farnesiana Cinnamomum zeylanicum oil**, Mentha piperita, Woodfordia fruticosa, Mesua ferrea, Glycyrrhiza glabra, Syzygium aromaticum oil**, Symplocos racemosa, Myrica nagi, Elettaria cardamomum, Piper cubeba, Curcuma longa, Myristica fragrans, Rubia cordifolia, Ficus bengalensis, Cyperus scariosus, Myristica fragrans, Aquilaria agallocha, Prunus puddum, Pterocarpus santalinus, Eugenol***, Cinnamal***, Linalool***, * z certifikovaného ekologického pestovania, ** pravý esenciálny olej, *** z pravých esenciálnych olejov
  • Obsah: 50 ml.
  • Krajina pôvodu: India

 POUŽITIE

Ayurdent® Gum Care Oil možno nastriekať priamo na ďasná. Môžete tiež nastriekať priamo na prst a potom jemne masírovať ďasná cez oba rady zubov po dobu 2 - 3 minút. Potom vypľujte a vypláchnite ústa vlažnou vodou.