Classic Ayurveda bio zmes korenia Curcuma Latte - Zlaté mlieko 50 g

Kód produktu:
Cena s DPH: 6,50€
Cena bez DPH: 5,42€
Množstvo: + -
 
Obľúbený produkt Porovnať produkt

 

Classic Ayurveda bio zmes korenia Curcuma Latte - Zlaté mlieko 50 g

Classic Ayurved Curcuma Latte je tradičná ajurvédska bio zmes korenia vhodná na prípravu nápoja "Zlaté mlieko". Zlaté mlieko je prastarý jogový recept založený na široko popísaných pozitívnych vlastnostiach koreňa kurkumy, známeho aj ako kurkuma (turmeric) alebo žltý koreň.

Curcuma Latte je hrejivý, zlatisto-žltý nápoj, ktorý ponúka lahodnú príležitosť pridať kurkumu do svojej každodennej výživy.

 VLASTNOSTI A ZLOŽENIE CURCUMA LATTE

  • Zloženie: Kurkuma* (62,6%), zázvor*, dlhé korenie*, muškátový oriešok*, kardamón*, škorica*,* z certifikovaného ekologického pestovania.
  • Hmotnosť: 50 g
  • BIO, bez lepku, bez laktózy, vegan
  • Návod na prípravu: Na základe originálnej receptúry, ktorú uvádza napríklad Yogi Bhajan, odporúčame 1 lyžičku zmesi korenia Golden Milk rozmiešať v 200 ml mlieka (pre vegánov postačí aj ryžové, sójové alebo mandľové mlieko), priviesť do varu a pár minút podusíme, aby sa koreniny a ich blahodarné účinky naplno rozvinuli. Zlaté mlieko je obzvlášť cenné a chutné, keď je ochutné 1 čajovou lyžičkou organického mandľového oleja a osladené trstinovým cukrom alebo medom – pre dokonalé „Curcuma Latte“.
  • Informácia pre alergikov: obsahuje škoricu.
  • Upozornenie: Skladujte na suchom mieste. Nevystavujte slnečnému žiareniu.