Arjuna Kapsule

Kód produktu:
Cena s DPH: 17,90€
Cena bez DPH: 14,92€
Množstvo: + -
 
Obľúbený produkt Porovnať produkt

Terminalia arjuna je obrovský strom, ktorý rastie nadivoko v mnohých častiach južnej Ázie. Kapsule obsahujú extrakt z kôry, ktorá je bohatá na prírodné antioxidanty, kyselinu ellagovú a minerály, vrátane vápnika, horčíka, zinku a medi.

Aj keď existuje mnoho iných bylinných produktov na srdce, Arjuna priaznivo ovplyvňuje nielen kardiovaskulárny systém, ale aj metabolické poruchy, ktoré vedú k srdcovej slabosti a zlyhaniu.
Srdce je orgán, ktorý prijíma všetky stresové signály v tele. Záťažové receptory ich majú za úlohu spracovať a zbaviť sa ich. Takéto ,,odpadové produkty stresu“ prechádzajú cez lymfatický systém a znova sa prečerpávajú do obehu srdca. V prípade, že sa lymfatický systém preťaží a nebude mať dostatok receptorov, aby sa so stresom vyrovnal, môže spôsobiť tlak na srdce a rôzne iné zdravotné problémy.

ARJUNA

  • Priaznivo ovplyvňuje vysokú hladinu cholesterolu a krvného tlaku.
  • Podporuje normálnu funkciu kardiovaskulárneho systému.
  • Podporuje svalový tonus srdca.
  • Je užitočná aj pri žilových problémoch.
  • Má výrazné antioxidačné pôsobenie, porovnateľné s vitamínom E.

Je to 100% prírodný, bylinný doplnok výživy, bez pridaných chemických látok alebo konzervantov. Vhodný aj pre vegetariánov.

Dávkovanie

1-2 kapsuly 2x denne. Zapite dostatočným množstvom čistej vody, 30-60 minút po jedle.

Zloženie

100% extrakt z rastliny Terminalia arjuna s obsahom 8% tanínov, kapsula: celulóza rastlinného pôvodu. 1 kapsula obsahuje až 500 mg štandardizovaného extraktu v pomere 8:1, bez prídavných látok.