Khadi Vlasový olej Amla

Kód produktu: 235
Cena s DPH: 11,90€
Cena bez DPH: 9,92€
Množstvo: + -
 
Obľúbený produkt Porovnať produkt

Amla  dodáva vlasom žiarivý lesk, vlasy sú krásne poddajné. Ďalšou dôležitou zložkou tohto Khadi vlasového oleja je bhringaraj. V Indii je prostriedkom, ktorý podporuje rast vlasov, zabraňuje ich šediveniu a vypadávániu. Medzi ďalšie účinné zložky patria byliny ako brahmi, tulsi, neem alebo napr. mandľový olej. Vlasy sú po každom použití tohto oleja chránené proti škodlivým vplyvom prostredia a sú posilnené od korienkov až ku končekom.

Vlasové oleje Khadi sú tej najvyššej kvality, zostavené odborníkmi na ajurvédu v Indii. Sú zložené z vysoko kvalitných základových olejov, ďalších účinných ajurvédskych bylín a éterických olejov.
Zloženie vlasových olejov Khadi je 100% rastlinné. Neobsahujú absolútne žiadne chemické konzervanty, parfémy ani farbivá. Neobsahuje parafíny, minerálne oleje ani iné ropné produkty.
Všetky vlasové oleje Khadi sú nositeľmi loga BDIH - Kontrolovaná prírodná kozmetika, môžete si byť istí ich prírodným, čisto rastlinným zložením.

Amla dodává vlasom základné vitamíny. Patrí medzi ovocie s vôbec najvyššou koncentráciou vitamínu C, ktorý ma antioxidačné účinky. Amla podporuje rast vlasov, zlepšuje ich štruktúru a dáva im nenapodobiteľný žiarivý lesk.
Amla dodáva vlasom od nepamäti prirodzený lesk, objem a vitalitu. Spolu s bhringaraj a brahmi predchádzajú predčasnému rednutiu a šediveniu. Bhringaraj posilňuje vlasy a brahmi upokojuje. Nagarmotha harmonizuje tvorbu mazu. Lodhra, tulsi a neem pôsobia proti hubovitým mikroorganizmom. Gáfor, vitamín E a ratanjyot udržujú pokožku hlavy zdravú. Obsiahnuté oleje dodávajú vlasom hebkosť a pôsobia proti ich poškodeniu.

Pravidelná masáž hlavy touto ajurvédskou kompozíciou uľavuje od stresu a pomáha pri nespavosti.

POUŽITIE:

Na stenách a na dne sa môže objaviť čierny sediment, ktorý je v poriadku a je znakom kvality amlového oleja. Preto je nutné vlasový olej pred použitím dobre pretrepať. Vmasírujte malé množstvo oleja do vlasovej pokožky a do vlasov, do suchých či mokrých. Nechajte pôsobiť 30 minút až 2 hodiny a vlasy umyte jemným šampónom. Pre maximálny účinok možno nechať pôsobiť aj cez noc. Prípadné zakrytie vlasov nahriatym uterákom zvyšuje absorpciu oleja. Aplikujte 2x týždenne. Podporuje tiež fixáciu farby po rastlinnom farbení vlasov.

 

ZLOŽENIE (INCI): Helianthus annuus (slnečnicový olej)*, Emblica officinalis (amlový olej)*, Eclipta alba (bhringaraj), Bacopa monniera (brahmi), Cyperus rotundus (orechová tráva, nagarmotha), Symplocos racemosa (lodhra), Ocimum sanctum (tulsi)*, Azadirachta indica (neem), olej Sesamum indicum (sezamový olej)*, olej Prunus amygdalus dulcis (mandľový olej)*, Lawsonia inermis (henna), Cinnamomum camphora (gáfor), Onosma Hispidum (ratanjot), Tocopherol (vitamin E), Linalool**, Limonene**
* z kontrolovaného biologického poľnohospodárstva, ** súčasť prírodných éterických olejov

 

S certifikáciou BDIH = Kontrolovaná prírodná kozmetika: bez syntetických vôní, farbív a konzervantov, bez parafínov a minerálnych olejov, bez testovania na zvieratách

Obsah: 50 ml 
Výrobca: Khadi, India