Khadi Telový olej Shakti Shape Centella New-Cell

Kód produktu: 183
Cena s DPH: 16,90€
Cena bez DPH: 14,08€
Množstvo: + -
 
Obľúbený produkt Porovnať produkt

POPIS PRODUKTU

Tento prepracovaný a tradične vyrábaný regeneračný olej s mimoriadne účinnými rastlinnými extraktmi sa odporúča na regeneráciu krehkých a poškodených buniek a následne na podporu holistického zdravia buniek. Tajomstvo tradičného kožného oleja je potrebné pripísať dlho uchovávanému a starostlivo premyslenému receptu na ajurvédsku kúru Rasayana a pôsobí skutočne povzbudzujúco pre vaše telo.

Prirodzene obsiahnuté éterické oleje stimulujú vašu myseľ, magická kombinácia účinných látok s centellou, nazývanou tiež tigria tráva, podporuje proces obnovy vášho spojivového tkaniva. Centella New-Cell posilňuje a spevňuje vašu pokožku, najmä keď sa mení, a to aj pri striách alebo po tehotenstve. Pocíťte posilnenie a miernu regeneráciu pokožky!

Aplikácia

  • Khadi aplikačný rituál: na vnútornej strane obalu sa nachádza QR kód, ktorý vás prevedie aplikačným rituálom Centella New-Cell: doprajte si upokojujúcu meditačnú masáž, počas ktorej sa rozvinie plný potenciál elixíru Centella New-Cell. Aktivujte jedno zo svojich najvnútornejších energetických centier - koreňovú čakru - a dôverujte intuícii svojich kožných buniek!
  • Príležitostné použite: aplikujte do ruky 1-2 pumpy oleja a masírujte ho krúživými pohybmi na čerstvo osprchovanú a stále mierne vlhkú pokožku. Nechajte olej pôsobiť a tešte sa z pocitu posilnenej pokožky.
  • Tip: používajte telové oleje Spicy Cell-Lite, Triphala Tri-Tox a Centella New-Cell v kombinácii ako silové trio!
Objem: 50 ml