Celiakia

Kód produktu:
Cena s DPH: 70,00€
Cena bez DPH: 58,33€
Množstvo: + -
 
Obľúbený produkt Porovnať produkt

Combo Pack Celiakia

Produkty obsiahnuté v tomto Combo packu používa ajurvédska medicína na podporu pri liečbe celiakie. Viac informácií o liečbe celiakie nájdete tu.

 

Combo pack Celiakia obsahuje:*

  • Triphala - Triphala je dôležitá pre detoxikáciu tela. Podľa ajurvédy je to jediná cesta ako zlepšiť stav pri celiakii. Triphala je rovnovážnou zmesou troch indických bylinných plodov, a to haritaki, amalaki a bahera. Trpké účinky plodov slúžia na povzbudenie hrubého čreva a tým prirodzene bez vedľajších účinkov napomáhajú vnútornému čisteniu.  
  • Kurkumín - Kurkumín je účinný pri mnohých problémoch s trávením, ako je hnačka, zápal čriev, či rakovina. Pri liečbe celiakie sa využíva jeho silný protizápalový účinok.
  • AllerG Care - Kombinácia bylín na pomoc pri rôznych typoch alergií a intolerancií. Byliny majú protizápalvý a antialergický účinok, pomáhajú odstrániť z tela toxíny a prinášajú úľavu pri celiakii. 
  • Digestion Support - Tu nájdete až 7 druhov korenín a ovocí, ktoré napomáhajú odstrániť prebytočnú dóšu KAPHA z čriev a celkovo podporujú trávenie.


4 x 100% prírodné kapsuly, plnené 100% prírodným vysoko účinným extraktom. Kapsuly nie sú plnené obyčajným práškom z rastlín. Obsahujú násobne účinnejšiu formu - štandardizovaný extrakt. 

Produkty sú bez akýchkoľvek konzervantov, aditív a plnív.

 

Dávkovanie a doba užívania ajurvédskych bylín pri Celiakii:

Pre čo najrýchlejšie výsledky odporúčame užívať všetky byliny v dávkovaní 2x2 kapsuly denne. Kapsuly užívajte naraz.

Po cca 1 mesiac užívania za predpokladu, že dodržíte odporúčania ohľadom stravy, by ste mali vidieť prvé výsledky.