Provence, Shabby Chic, Nostalgia a Vintage štýl

Provence, Shabby Chic, Nostalgia a Vintage štýl
Máte radi štýl, ktorý navodí príjemnú atomosféru? Ultra moderný štýl nie je Váš obľúbený? Skúste Provence, Shabby Chic, Nostalgia alebo Vintage štýl. 

PROVENCE
Tento krásny a veľmi obľúbený vidiecky štýl je spojený s Provence vo Francúzsku. Jeho farby a dekorácie priam dýchajú nostalgiou. K nim neodmysliteľne patri starožitný biely nábytok a kvetinové vzory najmä levanduľa a slnečnica, ktoré najdete na tapetách, tkaninách, keramike, porcelánových súpravách, obrazoch, nábytku ako sú skrinky, krabičky, odkladače, na vankúšoch, sviečkach a podobne.Typickými farbami sú fialová, levanduľová, blankytne modrá, žltá, červená, zelená.


SHABBY CHIC
Domovom tohoto jemného a romantického štýlu bývania je Veľká Británia. Je charakteristický vkusnou kombináciou starých a nových predmetov, ktorý možno nazvať výstižne ,,ošumelá elegancia". Toto sú základné pravidlá Shabby Chic dizajnu ak sa preň rozhodnete - staré ošúchané kúsky nábytku kombinujte s novými, nezabudnite na množstvo dekorácii ako obrazy, vankúše, krabičky a odkladače na drobné predmety, lampy, svietniky, skrinky, obaly, porcelánové čajové a kávové súpravy, tácky, stojany, vešiaky a iné. Dominujú im svetlé pastelové farby a kvetinové vzory.


VINTAGE a NOSTALGIA
Retro dizajn sa inšpiruje rokmi  50. a 60. dvadsiateho storočia a to nielen v oblastiach bytového interiéru, dekorácii ale aj v móde. Kladie dôraz na eleganciu a neutrálne farby. Základom sú dekorácie a doplnky, ktoré dodajú interiéru tú správnu nostalgickú atmosféru - obrazy, skrinky, odkladače, lampy, krabičky, vankúše, obaly na drobné predmety, staré knihy, vázy, čajové súpravy a podobne.

 
Zobrazenie: Zoznam Vedľa seba
Zobraziť:
Zoradiť podľa:
Najpredávanejšie produkty
DORUČENIE KURIÉROM PRED VIANOCAMI:
Vážení zákazníci, zásielky s doručením do Vianoc odosielame v stredu 21.12.2016 kuriérom DPD. Doručenie vo štvrtok, najneskôr piatok 23.12.2016.
Ak si zvolíte ako sposôb doručenia Slovenskú poštu, nevieme garantovať presný termín doručenia. Odporúčame zvoliť doručovanie kuriérom.

Prajem Vám krásny Advent. Andrea H.