Masážne oleje

Masážne oleje
Masáže prírodnými olejmi upokojujú, zmierňujú bolesť a svalové napätie, posilňujú imunitu, sú prevenciou proti infekciám, odstraňujú únavu, regenerujú pokožku a svaly. Po masáži je pokožka jemná a vláčna. Základ ručne vyrábaných masážnych olejov tvoria olej z hroznových jadier a slnečnicový olej. Oleje sú za studena lisované. Sú jemné, s výbornou kĺzavosťou po pokožke. Olej z hroznových jadier je unikátny pre udržanie vlhkosti pokožky a je vysoko odporúčaný pre všetky typy pokožky. Obsahuje približne 88% nenasýtených mastných kyselín, vrátane 68% kyseliny linolovej, ktorá ľahko absorbuje a drží vodu v kožných bunkách a tým bráni dehydratácii pokožky a tvorbe vrások. Pôsobí ako silný antioxidant. Slnečnicový olej je hrejivý, podporuje prekrvenie pokožky. Má zvláčňujúce účinky, vďaka vysokému obsahu vitamínu E kožu lieči a regeneruje. Oleje sú obohatené o lecitín a vitamín E. Neobsahujú farbivá ani konzervačné látky. Výrobky nie sú testované na zvieratách. Oleje značky CEANO sú vyrábané v rôznych vôňach.
Zobrazenie: Zoznam Vedľa seba
Zobraziť:
Zoradiť podľa:
Najpredávanejšie produkty
DORUČENIE KURIÉROM PRED VIANOCAMI:
Vážení zákazníci, zásielky s doručením do Vianoc odosielame v stredu 21.12.2016 kuriérom DPD. Doručenie vo štvrtok, najneskôr piatok 23.12.2016.
Ak si zvolíte ako sposôb doručenia Slovenskú poštu, nevieme garantovať presný termín doručenia. Odporúčame zvoliť doručovanie kuriérom.

Prajem Vám krásny Advent. Andrea H.