Ajurvédske čaje

Ajurvédske čaje
Slovo Ajurvéda je vytvorené z dvoch slov a to „ájú“ – znamená život a „véda“ je znalosť alebo veda. Predstavuje teda vedu o živote. Je to najstarší systém indickej medicíny voliacej liečivé prípravky na základe ich schopností harmonizovať vplyvom medzi nemocným a vplyvom okolitého prostredia. Medzi tieto vplyvy patria živly zeme, vzduchu, ohňa, vody a éteru. Ajurvéda je v podstate filozofiou spojenia človeka s prírodou, jednoty tela a mysle. Veľa ľudí považuje Ájurvédu za druh medicíny, pretože obsahuje mnoho znalostí o zdraví či chorobe. Je koncepciou života v harmónii s prírodou a obsahuje kompletné znalosti o ľudskom živote, ktoré vychádzajú zo spojenia tela a mysle. Presne také sú i ájurvédske čaje Zloženie ajurvédskych čajov: Na ich výrobu sa používajú čisto prírodné produkty. Obsahujú mnoho korenín a zložiek, ktoré sú namiešané v zaujímavých kombináciách. Určite budete prekvapený výslednou chuťou a účinkami.
Zobrazenie: Zoznam Vedľa seba
Zobraziť:
Zoradiť podľa:
Najpredávanejšie produkty
DORUČENIE KURIÉROM PRED VIANOCAMI:
Vážení zákazníci, zásielky s doručením do Vianoc odosielame v stredu 21.12.2016 kuriérom DPD. Doručenie vo štvrtok, najneskôr piatok 23.12.2016.
Ak si zvolíte ako sposôb doručenia Slovenskú poštu, nevieme garantovať presný termín doručenia. Odporúčame zvoliť doručovanie kuriérom.

Prajem Vám krásny Advent. Andrea H.